Diona Leke Kremi Kullananlar Memnun!

Ana Sayfa » Ürün Tanıtımı » Diona Leke Kremi Kullananlar Memnun!
Paylaş
Tarih : 15 Ekim 2016 - 10:07

Ciltteki kahverengi lekeler bir sağlık sorunu olmamasına karşı görünümleri çoğu insanı rahatsız etmekte ve bu lekelerden kurtulmak istemelerine neden olmaktadır. Ciltte ki kahverengi lekeler başta eller olmak üzere yüzde, bacaklarda sık olarak görülmektedir. Bu yazımızda ciltte ki kahverengi lekeler nasıl oluşur ve tedavi yöntemleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Cilt renginde ki bozukluklar ve kahverengi noktalar genellikle yaş almaya bağlı olarak oluşturulmaktadır. Ciltte ki kahverengi lekeler deri hücrelerinde bulunan melanin birikiminin arması neticesinde ortaya çıkmaktadır. Bu durum tıpta ephelis olarak anılmaktadır. Ciltte oluşan kahverengi lekeler halk arasında yaşlılık lekeleri, karaciğer lekeleri ve güneş lekeleri olarak da adlandırılmaktadır. Kahverengi lekelerin görünümü bazen rahatsız edici olsa da bu lekelerin cildinize bir zararı dokunmaz. Koruma kremi kullanmadan uzun süre güneşte kalındığında kahverengi lekeler kolay bir şekilde oluşmaktadır.

Cilt kendini güneşin zararlı ışınlarından koruyabilmek için hücreler fazla miktarda melanin yani cilde rengini veren renk pigmentini salgılamaya başlar. Bu melanin birikintileri bazı bölgelerde yoğunlaşır ve kahverengi lekeler olarak görülmektedir. Ciltte ki kahverengi lekeler genellikle bir sağlık sorunu olarak algılanmasa da genç yaşlarda ki insanlarda görülen kahverengi lekeler başka sağlık sorunlarının habercisi olabilir Bu hastalıklar arasında melasma, çillenme ve karaciğer rahatsızlıkları da sayılabilir. Aynı zamanda da bizleri bu konuda tek bırakmayacak olan diona leke kremi  yardımcı olabilecek ürün seçeneklerini de tercihleriniz arasına yerleştirerek beklenilen sonuçlarının da doğru bir şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olabilirsiniz. Düzenli ve önerilen bir şekilde de kullanımının sağlanması ilerleyen zamanlarda da olumlu sonuçları ile karşılaşmamıza destekleyici olabilir.

Diona Leke Kremi İçeriği ; Aqua, Glyceryl Stearat, Ceteareth-20, ceteareth-12, cetearly Alcohol, Dicapryl, Carbonate, Helix Aspersa Muller, Cellactıve Whıte içermektedir.

Diona Leke Kremi Kullanımı ; Diona leke kremini sabah, akşam olmak üzere günde iki kere temizlenmiş cilde az miktarda kremi tamamen emilene kadar dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulayınız.

nasil-kullanilir

Diona Leke Kremi Avrupa Sipariş ;  Amerika, Hollanda, Belçika gibi bütün Avrupa ülkelerinden de en iyi şekilde temin edebilirsiniz.

Bize Bu Kelimeleri Kullanarak Ulaştınız;  diona leke kremi, diona krem, leke kremi, leke, ciltte ki lekeler nasıl geçer, diona leke kremi kullanımı, diona leke kremi içeriği, diona leke kremi içindekiler, diona leke kremi içerik, diona leke kremi kullanıcı yorumları, diona leke kremi sipariş, diona leke kremi avrupa sipariş, diona leke kremi ne kadar, diona leke kremi en uygun, diona leke kremi fiyat.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Black Marble Sakal Bıyık Serumu 30 ML Satışlarında Şok Rakam

Erkeklerin son yıllarda, heves ettiği  birçok erkeğe tarz olarak çok yakışan ve bundan sonra iyice yaygınlaşan sakal bıyığın bazı erkeklerde

Kalıcı Kokusu ile Lavina Aşk Parfümü

Hemen herkesin ten kokusu özeldir.  Kadın ve erkeğin hormonal yapıları ve ortaya çıkan koku, farklı olduğu için ikisi de bnirbirinden farklıdır.

CocoDiet Seti Nereden Sipariş Verebilirim ?

CocoDiet, hindisyan cevizinden ismini alan içerisinde yağ ve toz olmak üzere 2 ye ayrılan bir setdir. İnstagram,Facebook,Twitter gibi sosyal medya

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz