Flipagram ile Fotoğraflarınıza Hareketlilik Katın!

Ana Sayfa » Video » Flipagram ile Fotoğraflarınıza Hareketlilik Katın!
Paylaş
Tarih : 21 Temmuz 2014 - 11:06

Günümüzün popüler haline gelen ve hemen herkes de görülen selfie çılgınlığı devam ediyor. Telefonun ön kamerası ile çekilen fotoğraflar selfie adı verilerek sosyal paylaşım sitelerine konulmaktadır. Ancak bununla birlikte kalmayıp fotoğrafları güzel bir görünüme sahip yapmak ve ölümsüz kılmak için çeşitli fotoğraf programlarının yardımı ile ufak düzenlemeler yapılabilir. Fotoğraflarınızı hareketli kılabilmek için Flipagram dan yardım alabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğrafları bir araya getirerek sosyal ağlarda paylaşma olanağı tanımaktadır.Mobil cihazlarınız yardımı ile çektiğiniz kısa süreli videoları birleştirerek paylaşım yapmamıza olanak tanıyan flipagram, kullanıcılarından da tam not alarak beğenilerine sunulmaktadır. Sıradan kullandığımız videolar gibi olmayan, müzik ekleme özelliği gibi birçok farklı seçeneklere sahip olmaktadır. Bununla birlikte fotoğraflarımızın çok daha iyi görünüme sahip olmaktadır.

 

Dünya üzerinde oldukça popüler bir uygulama olmakla birlikte aynı zamanda 80 ve üzeri ülkede kullanıldığı iddia edilen flipagram, ios ve android tabanlı mobil cihazlarınıza indirme imkanı sağlayabileceğiniz gibi aynı zamanda Windows Phone içinde geldiğine kullanıcıları pek bir memnun kaldı. Flipagram indir telefonunuzda ki fotoğrafları da kullanarak videolar hazırlamanıza yardımcı olabileceği gibi arkadaşınıza, sevgilinize, aileniz veya akrabalarınıza unutamayacakları bir sürpriz yaparak güzel vakitler geçirmenize olanak sunmaktadır.

 

Reklamsız olması ile birlikte herkesin gönlünde taht kurması ve videoları düzenlerken önizleme şansı tanıyarak videolarınızın nasıl göründüğüne göz atma şansı yakalayabilirsiniz. Fotoğrafların geçiş sürelerini ayarlayarak güzel bir şölen sunabilirsiniz. Sizlerde fotoğraflarınızda harikalar yaratmak istiyorsanız Windows Phone için Flipagram indir tam size göre bir programdır.

SPONSOR REKLAMLAR

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz

Yorum Yap

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz